Historie

Historie

V době svého založení, v roce 1996, firma byla založena jako fyzická osoba. Změna formy na společnost s ručením omezeným byla logickým vyústěním vývoje firmy. Už v té době byla firma zaměřená na servisvyhrazených plynových zařízení - nástěnných a stacionárních plynových kotlů. Kvalita a spolehlivost její práce je od pořátku prověřovaná širokou veřejností.Termín "vše pro zákazníka a jeho spokojenost" je tedy konkrétním pojmem. Situace na trhu si velmi rychle vyžádala komplexní služby - montáž, servis a údržba. Díky svému zaměření na komplexnost služeb společnost rychle získala respekt a důvěru "velkých" investorů. Rozšíření činnosti na generální dodávky velkých investičních celků zahrnující celou oblast produktů a služeb v jednom smluvním vztahu bereme jako logický důsledek pozornosti věnované i té nejmenší zakázce.

Součastnost

V současné době je společnost NAVRÁTIL GROUP zaměřena na komplexní dodávky širokého spektra tepelných technologií a poskytování všech služeb pro jejich efektivní provoz. Oddělení servisu se zabývá kompletním servisem tepelné techniky, v dnešní době více, než 20 výrobců. Oddělení montáží a MaR se zabývá dodávkami komplexních celků, nebo na přání zákazníka i částečnými dodávkami tepelné techniky a MaR. V součastnosti jsou zakázky společnosti realizovány po celém území ČR. Společnost má četné partnerské vztahy s předními dodavateli moderních topenářských technologií. Proto je nejen stálým účastníkem odborných seminářů a sympozií, ale některé i sama iniciuje a organizuje. Vedle kvalitních dodávek a služeb se tedy aktivně podílí na zvýšení kvalitativní úrovně topenářského odvětví jako celku.

Cílem  společnosti je trvale spokojený zákazník, který  v nejjednodušším a základním pohledu požaduje zajištění tepelného komfortu.  Naše pozornost je tedy  směrována na komplexní činnosti  jejichž produktem je odpovídající otopný systém. To znamená  trvale udržovaný v technicky dobrém a provozuschopném stavu. Naše služby tedy zákazníkovi garantují  ekonomický a ekologický  provoz,  při vynakládání optimálních nákladů. V souvislosti se členstvím v EU to také znamená soulad s evropskou legislativou. V praxi zajišťujeme:

  • Dodávku a instalaci topných zdrojů
  • Servis kotlů a hořáků
  • Dodávky, montáže a prodej plastových komínových systémů
  • Měření a regulace
  • Údržbu otopného systému
  • Projektovou a montážní činnost
  • Poradenskou a revizní činnost

 

Společnost sídlí ve vlastních prostorech, k činnosti využívá vlastních vozidel a nářaďí, včetně pevné a stabilní zaměstnanecké základny, čítající cca 20 pracovníků.

Společnost je zařazena do dotačního programu "Zelená úsporám".